احراز هویت


چرا احراز هویت الزامیست؟

چون فرد کلاهبردار یا سارق می تواند خود را دارنده حساب معرفی کند و پس از واریز وجه ریالی توسط خریدار به حساب سایت , به سایت اعلام کند که وجه ریالی را واریز کرده است و محصول را دریافت کند و متواری شود.به عبارت دیگر خود را از یک سمت به خریدار مالک حساب ریالی و سمت دیگر به سایت خریدار اصلی معرفی می نماید و ارز دیجیتال مورد نظر خود را دریافت می کند و از انجایی که صاحب اصلی حساب اطلاعی ندارد میتواند از سایت شکایت کند و مشکلاتی را به وجود آورد ،متاسفانه ترفند هایی از این قبیل بسیار است و برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مجبور به احراز هویت می باشیم.

جهت تایید هویت می بایست مراحل زیر را انجام دهید :

1- ثبت نام در سایت
2- بعد از ثبت نام به قسمت پروفایل شما مراجعه کنید و اطلاعات درخواستی را بطور صحیح و کامل تکمیل نمایید ، در قسمت آپلود تصویر
2.1- یک عکس فقط از کارت ملی + شناسنامه تان در کنار هم گرفته و آپلود نمایید و سپس
2.2- یک تصویر مانند نمونه تصویر زیر
می بایست آپلود نمایید ، در یک کاغذ آدرس سایت و تاریخ روز جاری و متن موجود در بند 3 را یادداشت نموده و به همراه کارت ملی هوشمندتان در دست بگیرید و از خودتان عکس بگیرید و آن عکس را آپلود نمایید . (توجه کنید عکس خودتان + کارت ملی هوشمند باید کاملا واضح باشد)

*** لطفا اگر کارت ملی جدید یا همان هوشمند یا پاسپورت جدید و یا شناسنامه جدید ندارید به هیچ وجه ثبت نام در سایت یا ارسال عکس و درخواست تایید نفرمایید. ***


3- " اینجانب (نام و نام خانوادگی شما) با کد ملی (کد ملی شما) متعهد می شوم قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی و ... از سایت پی اردر PayOrder.IR برای خودم و با استفاده از حساب بانکی شخصی خود دارم و از حساب اجاره ای استفاده نمی کنم . "


نمونه عکس جهت احراز هویت

4- پس از تکمیل پروفایل به قسمت تایید شماره تلفن همراه و ثابت و ایمیل بروید ، سپس با زدن دکمه ارسال کد به تلفن همراه و ثابت و ایمیلتان و ثبت کد ارسالی در صفحه درخواستی موارد ذکر شده تایید خواهند شد .

5- منتظر بمانید تا حداکثر بعد از 24 ساعت پس از بررسی پروفایل شما ، اکانت شما مورد تایید قرار گیرد و در صورت تایید اطلاعات شما از طریق پیامک جهت مرحله ی بعدی احراز هویت (احراز هویت تلفن ثابت ، همراه و ایمیل) از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

در صورتی که در هر کدام از مراحل سوال و یا مشکلی داشتید می توانید از طریق پشتیبانی تیکت ارسال نمایید .