قوانین سایت


بروز رسانی : 5 آبان ماه 97 -->15-16
  قوانین سایت پی اردر | PayOrder.IR به شرح زیر می باشد :

1- مسئولیت کلیه تراکنش ها ، خرید ها ، و هرگونه استفاده غیر قانونی از خرید ارزهای دیجیتالی و مجازی خریداری شده بر عهده مشتری می باشد و سایت پی اردر هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

2- جهت جلوگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذوریم ، بدین منظور جهت فعال سازی حساب کاربری خود، می بایست فقط یک مرتبه احراز هویت شوید سپس می توانید ارزهای مورد نظر خود را در دفعات متعدد خریداری نمایید ، همچنین قابل ذکر است پی اردر در صورت مشکوک بودن حساب شما ، حق این را دارد که مجددا از شما احراز هویت نماید.

3- احراز هویت فقط برای تایید صاحب حساب و کارت بانکی شما می باشد تا از خرید با کارت های گمشده و یا هک شده توسط سود جویان جلوگیری شود.

4- واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت پی اردر باید از حساب شخص متقاضی (کاربر احراز هویت شده) حواله شود و در صورت نقدی بودن وجه واریزی، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز هویت شده باشد.

5- خریدار به هنگام خرید باید اطلاعات را با دقت وارد نمایند در صورت بروز هرگونه خطا از سمت خریدار سایت پی اردر هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد، پس از ثبت سفارش مسئولیت بر عهده ی مشتری می باشد.

6- در صورت افزایش یا کاهش ناگهانی نرخها و یا عدم توانایی ما در تحویل ارز دیجیتال و یا ریال مورد معامله ، عین وجه ریالی یا ارز دیجیتال به مشتری عودت داده خواهد شد ، یا با نرخ جدید ، ارز به مشتری تحویل داده خواهد شد.

7- مشتری می بایست تا قبل از انجام سفارش، هرگونه پرسش و ابهامی را از طریق پشتیبانی پیگیری و برطرف نماید و با آگاهی کامل نسبت به ارسال سفارش اقدام نماید .

8- مسئولیت هرگونه استفاده ناصحیح یا مجرمانه از پنل کاربری، بر عهده شخص ثبت نام کننده می باشد. بنا براین در حفظ اطلاعات شخصی و انتخاب کلمه عبور قوی برای حساب کاربری خود دقت نمایید.

9- ثبت نام شما در پی اردر | PayOrder.Ir به منظور پذیرش قوانین سایت می باشد، بنابراین هرگونه اظهار بی اطلاعی پیرامون قوانین سایت قابل پذیرش نمی باشد .

10- سفارشات خرید در صورتی که سقف انتقال کارت به کارت ما تمام نشده باشد بصورت آنی واریز خواهد شد در غیر اینصورت از طریق پایا واریز خواهد شد.

11- سفارشات خرید وب مانی از پی اردر کمتر از 30 هزارتومان انجام نمی شود.(بروز رسانی : 29 تیرماه 97)

12- تمامی سفارشات خرید و فروش در پی اردر در ساعات کاری ما یعنی 16 الی 23 هر روز انجام خواهد شد .(بروز رسانی : 6 مرداد ماه 97)

13- جهت واریز کارت به کارت مبلغ ریالی سفارشات فروش ارز دیجیتالی به پی اردر اگر حساب بانکی شما غیر از حساب بانک ملت و سامان باشد کارمزد بانکی 500 تومان برای سفارشات کمتر از 1 میلیون تومان ، 900 تومان برای سفارشات 1 الی 2 میلیون تومان و 1200 تومان برای سفارشات 2 الی 3 میلیون تومان کسر می گردد . در صورتی که برای سفارشات زیر 3 میلیون تومان میخواهید کارمزد کسر نشود بعد از ثبت سفارش از طریق ارسال تیکت به ما اطلاع دهید تا بصورت انتقال پایا برای شما واریز گردد.
برای سفارشات بالای 3 میلیون تومان هم که بصورت انتقال پایا و بدون کارمزد صورت می گیرد. (بروز رسانی : 8 مرداد ماه 97)

14- هر گونه خرید و فروش ارز برای سایت های پیش بینی ، قمار ، شرط بندی ، پیش بینی فوتبال و سایت هایی مشابه این دسته خلاف قوانین شرعی و قوانین سایت می باشد و در صورت مشاهده چنین مواردی علاوه بر مسدود کردن حساب کاربری فرد خاطی و ضبط معادل دلاری و ریالی وی ، مطابق قوانین سایت با وی برخورد خواهد شد و فرد خاطی هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت. (بروز رسانی : 30 شهریور ماه 97)

15- خرید و فروش محصولات هک ، جنسی و محصولات غیر قانونی ممنوع می باشد و همانند بند 14 برخورد خواهد شد. (بروز رسانی : 5 آبان ماه 97)

16- در هنگام خرید بیت کوین از سایت ، معادل بیت کوینی که در فاکتور برایتان درج می شود واریز خواهد شد و در هنگام فروش بیت کوین به ما معادل دلار در لحظه ی واریز به ما برایتان محاسبه خواهد شد. (بروز رسانی : 5 آبان ماه 97)