راهنمای عضویت در سایت پی اردر


1- جهت عضویت در سایت پی اردر شما می بایست ابتدا به لینک زیر مراجعه کنید :

2- با رفتن به صفحه ثبت نام پی اردر مانند عکس زیر مواجه خواهید شد : صفحه ثبت نام 3- در قسمت آدرس ایمیل ، ایمیل معتبر خود را وارد نمایید و در قسمت رمز ورود رمز قوی و مناسبی را وارد نمایید و سپس بر روی من ربات نیستم کلیک نمایید . بعد از کلیک بر روی من ربات نیستم می بایست بر روی من قوانین را خوانده ام کلیک نمایید .

(توجه کنید که قوانین را می بایست حتما مطالعه نمایید ، در غیر اینصورت پی اردر هیچ گونه مسئولیتی را بدلیل بی اطلاعی شما از قوانین سایت بر عهده نمی گیرد.)

صفحه ثبت نام 4- و سپس می توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام ، در سایت پی اردر ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. بعد از ثبت نام با مراجعه به همین صفحه با وارد کردن ایمیل و رمزی که انتخاب کرده بودین وارد پنل کاربری خود در پی اردر شوید.

5- پس از ورود به سایت یا همان پنل کاربریتان با صفحه ای مانند عکس زیر روبرو خواهید شد : صفحه داشبورد کاربر
6- بر روی تکمیل پروفایل کلیک نمایید تا وارد قسمت پروفایل خود شوید :

7- پس از ورود به پروفایل خود مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد : صفحه پروفایل کاربر
لطفا تمامی موارد را در پروفایل خود به طور کامل و صحیح تکمیل نمایید در غیر اینصورت پروفایل کاربری شما تایید نخواهد شد! پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب مدارک مورد نیاز جهت آپلود ، بر روی بروزرسانی پروفایل کلیک نمایید . آموزش نحوه احراز هویت یا نمونه مدارک درخواستی را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید :

8- پس از تکمیل پروفایل کاربری خود به قسمت بخش مالی ، افزودن حساب جدید بروید  : صفحه حساب بانکی کاربر
9- همانند عکس زیر شما می بایست نام بانک ، شماره کارت ، شماره حساب و شماره شبای کارت بانکی یا کارت های بانکی خود را که قصد دارید هزینه ریالی سفارشات را با آن ها پرداخت نمایید ، وارد نمایید تا تایید شوند. صفحه ارسال کد
10- خب حالا پس از اینکه مدارک شما ، پروفایل کاربری و حساب های بانکی شما تایید شدند ، شما می بایست به قسمت تایید ایمیل ، شماره تلفن و شماره همراه بروید و این سه مورد را تایید نمایید .

11- پس از ورود به این قسمت مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد : صفحه ارسال کد
همانند راهنمایی هایی که شده جهت دریافت کد می بایست یکی یکی بر روی دکمه ارسال کد کلیک نمایید و پس از دریافت کد و ثبت کد دریافتی ایمیل ، شماره موبایل و تلفن ثابت شما تایید خواهند شد.

توجه کنید که پس از کلیک بر روی ارسال کد در قسمت موبایل و تلفن ثابت بصورت اتوماتیک توسط سیستم با شماره موبایل و تلفن ثابت شما تماس گرفته خواهد شد و کد به شما اعلام می گردد که شما می بایست همان کد را وارد نمایید . اگر کدی دریافت نکردید می توانید بر روی دکمه درخواست ارسال مجدد کد کلیک نمایید تا کد مجددا به شماره شما ارسال گردد اما اگر باز هم کدی دریافت نکردید می توانید از طریق ارسال تیکت ، تماس تلفنی ، تلگرام و ... با ما تماس بگیرید و اطلاع دهید .

صفحه تایید شماره موبایل کاربر
پس از تایید شماره تلفن ثابت ، همراه و ایمیلتان دیگر شما احراز هویتتان تکمیل شده است و می توانید سفارش خرید خود را ثبت نمایید و ارز مورد نظر را تحویل بگیرید .

توجه کنید!!! راهنمای احراز هویت را حتما مطالعه نمایید و عکس مدارک ارسالی خود را دقیقا مانند تصویر نمونه ارسال نمایید در غیر اینصورت پروفایل شما تایید نخواهد شد.

هر گونه سوال و یا مشکلی داشتید می توانید با ما از طریق ارسال تیکت ، تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، پیامک ، تماس و ایمیل در میان بگذارید :