راهنمای ثبت سفارش فروش دلار به پی اردر


1- جهت ثبت سفارش فروش دلار (وب مانی ، پرفکت مانی ، کد ووچر پرفکت مانی ، بیت کوین و... ) در سایت پی اردر ابتدا شما می بایست عضو سایت باشید و احراز هویت کرده باشید در صورتی که عضو سایت نیستید از طریق لینک زیر عضو شوید :

2- خب پس از وارد شدن به پنل کاربری سایت از صفحه ورود سایت پی اردر:

از بخش سفارشات بر روی ثبت سفارش جدید کلیک کنید یا بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید. صفحه داشبورد کاربر
3- در صفحه باز شده ابتدا نوع معامله را انتخاب نمایید  ، سپس نوع ارز درخواستی را انتخاب و در نهایت مقدار به دلار را وارد نمایید.

ثبت سفارش فروش دلار به پی اردر : به عنوان مثال قصد فروش پرفکت مانی را داریم ، بعد از انتخاب نوع معامله به عنوان فروش و نوع ارز پرفکت مانی و وارد کردن مقدار دلار قیمت ارز محاسبه شده و مبلغ قابل پرداخت ما به شما برای شما به نمایش درخواهد آمد و بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید. صفحه ثبت سفارش کاربر
4- پس از کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش ، سفارش فروش شما ثبت خواهد شد ، حال می بایست با توجه نوع ارز ، معادل دلاری آن را به شماره حساب مربوطه (وب مانی ، پرفکت مانی ، بیت کوین و... ) واریز نمایید ، که شماره حسابی که می بایست واریز به آن را انجام دهید مانند عکس زیر به شما نمایش داده خواهد شد. صفحه مشاهده سفارشات کاربر
جهت مشاهده شماره حساب های دلاری به آدرس زیر مراجعه کنید :

توجه کنید!!! اگر هزینه سفارش فروش شما بیشتر از 1000 دلار می باشد قبل از فروش با ما از طریق ارسال تیکت یا تلگرام ، واتس اپ و ... هماهنگ نمایید .
پس از واریز مبلغ دلاری سفارش ، شما سفارش فروش خود را تکمیل نموده اید ، حال باید منتظر بمانید تا همکاران در پی اردر سفارش شما را تکمیل نمایند، اگر سفارش فروش شما بیشتر از 3 میلیون تومان باشد و سقف انتقال وجه روزانه ما تمام نشده باشد بصورت کارت به کارت برای شما واریز خواهد شد در غیر اینصورت بصورت پایا برای شما واریز خواهد شد.
سفارشاتی هم که میزان دلاری آنها زیاد است از 1 الی 48 ساعت کاری ما ، واریز معادل ریالی به حساب شما طول خواهد کشید.
با توجه به اینکه ساعات کاری پی اردر از 08 الی 22 می باشد لذا سفارشات شما حتما در این ساعات انجام خواهد شد .


هر گونه سوال و یا مشکلی داشتید می توانید با ما از طریق ارسال تیکت ، تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، پیامک ، تماس و ایمیل در میان بگذارید :