راهنمای ثبت سفارش خرید دلار از پی اردر


1- جهت ثبت سفارش خرید دلار (وب مانی ، پرفکت مانی ، کد ووچر پرفکت مانی ، بیت کوین و... ) در سایت پی اردر ابتدا شما می بایست عضو سایت باشید و تایید هویت کرده باشید در صورتی که عضو سایت نیستید از طریق لینک زیر عضو شوید :

2- پس از عضویت و وارد شدن به پنل کاربری خود در سایت از صفحه ورود سایت پی اردر:

3- از بخش سفارشات بر روی ثبت سفارش جدید کلیک کنید یا بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید. صفحه داشبورد کاربر
4- در صفحه باز شده ابتدا نوع معامله را انتخاب نمایید ، سپس نوع ارز درخواستی را انتخاب و در نهایت مقدار به دلار را وارد نمایید.

ثبت سفارش خرید دلار از پی اردر : به عنوان مثال قصد خرید پرفکت مانی را داریم ، بعد از انتخاب نوع معامله به عنوان خرید و نوع ارز پرفکت مانی و وارد کردن مقدار دلار قیمت ارز محاسبه شده و مبلغ قابل پرداخت برای شما به نمایش درخواهد آمد . صفحه خرید
5- در قسمت کیف پول می بایست شما آدرس کیف پول خودتان (وب مانی ، پرفکت مانی ، بیت کوین و ...) را وارد نمایید و سپس نوع پرداخت که فعلا پرداخت فقط بصورت واریز به حساب می باشد را انتخاب نموده و سپس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید . صفحه خرید
6- اکنون مانند عکس بالا مشاهده خواهید کرد که سفارش شما ایجاد شده و می بایست نسبت به پرداخت هزینه ریالی آن اقدام کنید ، برای مشاهده شماره حساب ها بر روی دکمه مشاهده شماره حساب ها یا به آدرس زیر مراجعه کنید :

توجه کنید!!!  اگر هزینه سفارش خرید شما کمتر از 3 میلیون تومان می باشد و یا کارت بانکی شما ملت می باشد و یا می خواهید بصورت پایا یا ساتنا واریز نمایید لطفا حتما مبلغ را به کارت ملت کارت به کارت نمایید در غیر اینصورت برای سفارشات +3 میلیون تومان می توانید بصورت حساب به حساب بهی کی از شماره حساب بانک های ملت ، سامان ، تجارت ، صادرات ، انصار و ملی واریز نمایید .

و همچنین اگر نرخ دلار خریداری شده در زمان انجام سفارش تفاوت زیادی با نرخ هنگام ثبت سفارش پیدا کرده باشد مطابق با قوانین سایت با نرخ جدید، فاکتوربروزرسانی خواهد شد.

7- پس از واریز مبلغ سفارش ، شماره پیگیری که بانک به شما میده + شماره کارتی که با آن واریز را انجام می دهید (کارت حتما می بایست به نام خودتان و در سایت ثبت شده باشد) را در فاکتور سفارشتان ثبت نمایید ، برای این منظور از بخش سفارشات به صفحه مشاهده سفارشات رفته و سپس بر روی شماره سفارش خود کلیک نمایید. صفحه مشاهده سفارشات
8- پس از کلیک بر روی شماره سفارش ، فاکتور سفارش برای شما مانند عکس زیر نمایش داده خواهد شد : صفحه فاکتور سفارش
9- بر روی دکمه ثبت شماره پیگیری پرداخت کلیک نمایید ، سپس وارد صفحه ای مانند عکس زیر خواهید شد: صفحه ثبت شماره پیگیری
10- در این صفحه شماره کارت پرداختی و شماره پیگیری پرداخت را وارد نمایید و بر روی ثبت شماره پیگیری کلیک نمایید.
اکنون شما سفارش خرید خود را تکمیل نموده اید ، حال باید منتظر بمانید تا همکاران در پی اردر سفارش شما را تکمیل نمایند، اگر سفارش شما کدووچر نباشد به حساب کیف پولتان واریز خواهد شد و اگر کدووچر باشد ، کد ووچر در همان فاکتور سفارشتان درج و قابل مشاهده برای شما خواهد بود.

با توجه به اینکه ساعات کاری پی اردر از 08 الی 22 می باشد لذا سفارشات شما حتما در این ساعات در کمتر از 24 ساعت انجام خواهد شد .


هر گونه سوال و یا مشکلی داشتید می توانید با ما از طریق ارسال تیکت ، تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، پیامک ، تماس و ایمیل در میان بگذارید :